Data Jualan Kereta

Citroen C4

Citroen C4 tidak mencatatkan pendaftaran baharu pada Jul 2026; pendaftaran terakhirnya pada Sep 2024.

Kereta penumpang

Jenis badan Kereta penumpang MPV
Bahan api Petrol Diesel
1didaftarkan sepanjang masa
1Bulan terbaik · Sep 2024
1Tahun terbaik · 2024
Sep 2024Pendaftaran pertama
Sep 2024Terkini
Bandingkan Citroen C4

Tambah dan bandingkan dengan model lain pada carta yang sama.

Banding →

Pendaftaran bulanan

Campuran warna dari masa ke masa

Semua pendaftaran Citroen C4 adalah coklat.

Campuran bahan api dari masa ke masa

Semua pendaftaran Citroen C4 adalah Diesel.

Berita Citroen C4 terkini

Citroen C4 2021 - gaya tersendiri, ada varian elektrik

Citroen kembali ke dalam pasaran hatchback segmen C apabila memperkenalkan C4 baru untuk menggantikan C4 Cactus. Model ini banyak mendapat gaya rekaan sebuah SUV serta cermin belakang menjunam yang dikatakan mengambil inspirasi …

GALERI: Citroen C4 Picasso baharu di M'sia - RM125k

Walau pun jenama Citroen di Malaysia agak senyap kebelakangan ini, tidak bermakna mereka telah memperlahankan rentak perjalanan di negara ini. Dan dalam diam, Citroen Malaysia telah pun menghadirkan model baharu bagi C4 …

Lagi berita Citroen C4 di paultan.org →