Data Jualan Kereta

BMW X7

BMW X7 mencatatkan 7 pendaftaran baharu pada Jul 2026 — model ke-182 di Malaysia.

SUV / 4x4

Bahan api Petrol Hibrid
1didaftarkan sepanjang masa
1Bulan terbaik · Ogo 2024
1Tahun terbaik · 2024
Ogo 2024Pendaftaran pertama
Ogo 2024Terkini
Bandingkan BMW X7

Tambah dan bandingkan dengan model lain pada carta yang sama.

Banding →

Pendaftaran bulanan

Campuran warna dari masa ke masa

Semua pendaftaran BMW X7 adalah biru.

Campuran bahan api dari masa ke masa

Semua pendaftaran BMW X7 adalah Hibrid.

Berita BMW X7 terkini

GALERI: BMW X7 xDrive40i G07 CKD – dari RM648,934

Mula tiba di Malaysia dengan model import sepenuhnya (CBU), kini BMW X7 G07 telah ditawarkan di pasaran tempatan dalam versi pemasangan tempatan (CKD). Kini, kami menampilkan galeri penuh model ini yang dilancarkan …

Lagi berita BMW X7 di paultan.org →