Data Jualan Kereta

Lexus IS

Lexus IS mencatatkan 59 pendaftaran baharu pada Jul 2026 — model ke-90 di Malaysia dengan 0.1% daripada pasaran, hampir tidak berubah berbanding bulan sebelumnya.

Kereta penumpang

Bahan api Petrol Diesel Hibrid
2,785didaftarkan sepanjang masa
59Bulan terbaik · Jul 2026
389Tahun terbaik · 2025
Mac 2006Pendaftaran pertama
Jul 2026Terkini
Bandingkan Lexus IS

Tambah dan bandingkan dengan model lain pada carta yang sama.

Banding →

Pendaftaran bulanan

Campuran warna dari masa ke masa

Campuran bahan api dari masa ke masa

Semua pendaftaran Lexus IS adalah Petrol.

Berita Lexus IS terkini

Lexus IS F-Sport ditunjuk dalam teaser - enjin NA V8?

Lexus sedang membangunkan satu model yang menarik dan selama ini mereka cukup pandai merahsiakannya. Sekarang, mereka sudah bersedia untuk memperkenalkan model tersebut, yang merupakan sebuah model F Sport, dan ia akan dilakukan …

Lagi berita Lexus IS di paultan.org →