Data Jualan Kereta

Suzuki Jimny Sierra

Suzuki Jimny Sierra mencatatkan 58 pendaftaran baharu pada Jul 2026 — model ke-92 di Malaysia dengan 0.1% daripada pasaran, hampir tidak berubah berbanding bulan sebelumnya.

SUV / 4x4

Bahan api Petrol Diesel
2,095didaftarkan sepanjang masa
89Bulan terbaik · Ogo 2025
608Tahun terbaik · 2025
Dis 2000Pendaftaran pertama
Jul 2026Terkini
Bandingkan Suzuki Jimny Sierra

Tambah dan bandingkan dengan model lain pada carta yang sama.

Banding →

Pendaftaran bulanan

Campuran warna dari masa ke masa

Campuran bahan api dari masa ke masa

Jawapan ringkas

Berapa banyak Suzuki Jimny Sierra telah terjual di Malaysia?

Sebanyak 2,095 unit Suzuki Jimny Sierra telah didaftarkan di Malaysia sejak 2000.

Apakah tahun jualan terbaik Suzuki Jimny Sierra?

2025, dengan 608 pendaftaran.

Apakah warna Suzuki Jimny Sierra paling popular?

Hitam — 24.1% daripada semua Suzuki Jimny Sierra yang didaftarkan.

Adakah Suzuki Jimny Sierra masih dijual di Malaysia?

Ya — 321 unit didaftarkan dalam tempoh enam bulan terakhir (data sehingga Jul 2026).

Berita Suzuki Jimny Sierra terkini

Lagi berita Suzuki Jimny Sierra di paultan.org →