Data Jualan Kereta

Lexus ES

Lexus ES mencatatkan 2 pendaftaran baharu pada Jul 2026 — model ke-248 di Malaysia.

Kereta penumpang

Bahan api Petrol Hibrid
3,585didaftarkan sepanjang masa
126Bulan terbaik · Mac 2014
919Tahun terbaik · 2014
Apr 2000Pendaftaran pertama
Mei 2026Terkini
Bandingkan Lexus ES

Tambah dan bandingkan dengan model lain pada carta yang sama.

Banding →

Pendaftaran bulanan

Campuran warna dari masa ke masa

Campuran bahan api dari masa ke masa

Semua pendaftaran Lexus ES adalah Petrol.

Berita Lexus ES terkini

Lagi berita Lexus ES di paultan.org →